Przebudują drogę Jagodne – Gadka

  • 14.06.2018, 11:12 (aktualizacja 14.06.2018 14:33)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-06-14drogajagodnegadka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ponad 2,5 mln zł trafi do powiatu starachowickiego z Rządowego Programu na Rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów. Dotacja wspomoże samorząd w realizacji przebudowy drogi powiatowej Jagodne Gadka w gminie Mirzec. Prace mają zakończyć się jeszcze w tym roku.

Dobre wieści dla mieszkańców gminy Mirzec. Powiat starachowicki otrzyma wsparcie na przebudowę drogi Jagodne - Gadka z Rządowego Programu na Rzecz Rozwoju i Konkurencyjności Regionów. Wysokość pomocy to 2 mln 560 tys. zł.


 

Jak wynika z informacji starosty Danuty Krępy droga Jagodne - Gadka wymaga pilnego remontu. Po inwestycji stan tej trasy ma ulec znacznemu polepszeniu.


 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe