Powstał nowy komitet wyborczy Razem dla Mieszkańców – Porozumienie

  • 19.06.2018, 10:24 (aktualizacja 19.06.2018 14:13)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-06-19kampaniakluburazem.mp4
Klub Radnych „Razem dla Mieszkańców” w Radzie Powiatu w Starachowicach podpisał z Partią Porozumienie Jarosława Gowina deklarację o utworzeniu wspólnego komitetu w jesiennych wyborach samorządowych. Partnerzy chcą kandydować do sejmiku, rady powiatu, rady miasta oraz rad gmin, a także powalczyć o stanowisko prezydenta Starachowic.

Są już pierwsze zwiastuny kampanii do zaplanowanych na jesień wyborów samorządowych. Klub Radnych „Razem dla Mieszkańców” z Rady Powiatu podpisał z Partią „Porozumienie” Jarosława Gowina deklarację o utworzeniu wspólnego komitetu wyborczego.

 

Nowoutworzony komitet wyborczy nosi nazwę „Razem dla Mieszkańców – Porozumienie”.

 

Partnerzy będą chcieli kandydować do wszystkich najważniejszych organów samorządowych począwszy od Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, gdzie o mandat ma walczyć Jan Wzorek.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe