Beata Szydło w sobotę przyjedzie do Starachowic

  • 20.06.2018, 14:47 (aktualizacja 20.06.2018 15:02)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-06-20szydlo.mp4
Była Prezes, a obecnie Wiceprezes Rady Ministrów Beata Szydło złoży wizytę mieszkańcom naszego miasta. Jej przyjazd do Starachowic został zaplanowany na sobotę 23 czerwca. Pani wicepremier o godz. 13.30 weźmie udział w spotkaniu w siedzibie starostwa powiatowego.

Do Starachowic przyjedzie wicepremier Beata Szydło w ramach trwającej już od dłuższego czasu akcji podróży polityków Prawa i Sprawiedliwości po Polsce, w tym po regionie świętokrzyskim.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

 

W naszym mieście Beata Szydło będzie gościć w najbliższą sobotę 23 czerwca. Przedstawicielka polskiego rządu o godzinie 13.30 spotka się z mieszkańcami w Starostwie Powiatowym w Starachowicach przy ul. Borkowskiego.

 

Sobotnia wizyta wicepremier będzie już trzecią z kolei w Starachowicach. Ostatnia miała miejsce w 2015 roku i była podsumowaniem ówczesnej kampanii wyborczej.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe