Zmiany na oczyszczalni ścieków

  • 21.06.2018, 14:26 (aktualizacja 21.06.2018 14:41)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-06-21pwiknews.mp4
Trwają prace modernizacyjne części osadowo-biogazowej starachowickiej oczyszczalni ścieków. Planowana na 2 lata inwestycja ma obniżyć koszty funkcjonowania oczyszczalni poprzez zmniejszenie ilość osadów ściekowych. Realizacja zadania jest możliwa dzięki unijnemu dofinansowaniu.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji rozpoczęło modernizację części osadowo-biogazowej oczyszczalni ścieków w Starachowicach. Projekt realizowany jest udziałem dotacji unijnej z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Celem projektu jest zapewnienie dobrego stanu środowiska poprzez właściwą obróbkę osadów ściekowych powstających na oczyszczalni ścieków i ich właściwe końcowe zagospodarowanie. Wartość prac przekracza 22 mln zł.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe