O Klinikach Serca podczas spotkania z Beatą Szydło

  • 25.06.2018, 14:27 (aktualizacja 25.06.2018 15:07)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-06-25ekoserce.mp4
Podczas spotkania z wicepremier Beatą Szydło w Starachowicach pojawił się temat dostępności świadczeń kardiologicznych. Kwestię tę poruszył były prezydent Starachowic, a obecnie prezes Stowarzyszenia EkoSerce Zenon Krzeszowski. Były samorządowiec mówił m.in.: o likwidacji Polsko-Amerykańskich Klinik Serca. Podkreślał także, że społeczeństwo naszego regionu oczekuje utworzenia placówki, która będzie zajmowała się leczeniem chorób naczyń krwionośnych. Reprezentant stowarzyszenia został zaproszony przez Beatę Szydło na kuluarową rozmowę, o której szczegółach opowiedział nam przed kamerą.

Obrońcy Polsko-Amerykańskich Klinik Serca nie składają broni i wykorzystują każdą możliwość, aby zaakcentować stratę jaką ponieśli mieszkańcy regionu po zamknięciu lecznicy. Tak też było na sobotnim spotkaniu z wicepremier Beatą Szydło, gdzie w imieniu Stowarzyszenia EkoSerce głos zabrał jego prezes Zenon Krzeszowski.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU


 

Były prezydent Starachowic pytał o szanse na wznowienie w Starachowicach działalności Polsko-Amerykańskich Klinik Serca jako części składowej sieci szpitali.


 

Wicepremier po przedstawieniu argumentów przemawiających za wprowadzeniem sieci szpitali poprosiła działacza o pozostanie po spotkaniu na prywatną rozmowę.


 

W rozmowie poza Beatą Szydło i Zenonem Krzeszowskim wzięli udział uczestniczący w spotkaniu parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości. Starachowiczanin wyraża satysfakcję z reakcji przedstawicielki polskiego rządu na przedstawiony jej problem lokalnej społeczności.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stokrotka
Stokrotka 2.07.2018, 10:31
Mam nadzieję, ze Kliniki wrócą.

Pozostałe