Na spotkanie z wicepremier Beatą Szydło przyszła ponad setka osób

  • 25.06.2018, 14:28 (aktualizacja 29.06.2018 10:34)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-06-25szydlo.mp4
Wicepremier Beata Szydło spotkała się z mieszkańcami w Starostwie Powiatowym w Starachowicach. Ponad 100 osób przyszło, by zobaczyć i posłuchać znanej powszechnie członkini polskiego rządu. Oprócz polityków zjawili się też zwykli mieszkańcy, którzy skorzystali z możliwości zadawania pytań pani wicepremier.

Wiceprezes Rady Ministrów Beata Szydło w ramach wyborczych podróży przedstawicieli rządu Prawa i Sprawiedliwości po Polsce, odwiedziła w weekend Starachowice. Była to jej trzecia z kolei wizyta w naszym mieście. Tym razem na miejsce spotkania wybrano siedzibę starostwa powiatowego. Gościa z Warszawy podejmowała starosta Danuta Krępa oraz poseł Krzysztof Lipiec, szef PiS w województwie świętokrzyskim.

 

Wicepremier Beata Szydło mówiła, że PiS bardzo sobie ceni spotkania ze społeczeństwem, ponieważ głosy Polaków stanowią potem wytyczne dla partii.

 

Wicepremier mówiła też o dokonaniach oraz dalszych planach rządu Prawa i Sprawiedliwości. Zakończyła stwierdzeniem, że jej ugrupowanie starało się odpowiedzieć na frustracje Polaków związane z poczuciem, że nie są gospodarzami we własnym kraju.

 

Wicepremier Beata Szydło miała dużą widownię, sala konferencyjna starachowickiego starostwa była szczelnie wypełniona. Na spotkanie z powszechnie rozpoznawalnym politykiem przyszło ponad 100 osób. Oprócz przedstawicieli władz różnych szczebli, działaczy PiS oraz reprezentantów różnych organizacji byli także zwykli mieszkańcy, również przyjezdni, którzy skorzystali z okazji do zadawanie pytań pani wicepremier.

 

Poruszono m.in. kwestię stworzenia 24-godzinnej telewizji publicznej w języku angielskim, która rzetelnie informowałaby świat o wydarzeniach w naszym kraju oraz zatrzymania wyjazdów młodych starachowiczan z miasta. Przez byłego prezydenta Starachowic Zenona Krzeszowskiego poruszona została także, do dziś bulwersująca lokalne środowisko sprawa, zakończenia działalności w Starachowicach przez prywatne Polsko - Amerykańskie Kliniki Serca, które po ostatniej reformie służby zdrowia nie otrzymały kontraktu na kontynuowanie świadczeń z zakresu kardiologii oraz chirurgii naczyń krwionośnych.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe