Siostra znanej piosenkarki nielegalnie weszła do starego szpitala

  • 27.06.2018, 15:02 (aktualizacja 27.06.2018 17:08)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-06-27wlamanieszpital.mp4
Do nietypowego zdarzenia doszło w dniu wczorajszym na terenie starego szpitala w Starachowicach. Ochrona obiektu zgłosiła na policję wtargnięcie na jego teren. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze stwierdzili, że podejrzana grupa osób zdążyła już opuścić szpital.

Opuszczony od dawna budynek starego szpital, stanowiący spory kłopot dla jego właściciela, czyli samorządu powiatu starachowickiego, jak się okazuje wzbudza nie tylko zainteresowanie wandali. Wczoraj zwrócił on uwagę grupy przyjezdnych osób, która z marginesem społecznym z pewnością nie miała nic wspólnego. Jej zachowanie, choć spontaniczne i podyktowane artystyczną naturą, było jednak trochę lekkomyślne.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

 

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy w grupie zafascynowanej naszym szpitalem była siostra znanej polskiej piosenkarki, sama będąca także rozpoznawalną osobą.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe