Kto chętny do kina? Rozdajemy bilety!

  • 29.06.2018, 14:07 (aktualizacja 29.06.2018 14:23)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Kto chętny do kina? Rozdajemy bilety!
Kino Helios i Telewizja Starachowice zapraszają do udziału w konkursie, w którym do wygrania są 4 podwójne zaproszenia na dowolne seanse filmowe.

Każdy kto chce wygrać wejściówkę musi wysłać mail na adres [email protected] z prawidłową odpowiedzią na pytanie: Jakiej produkcji jest wchodzący na ekrany kin film familijny „Kuba guzik”? Na odpowiedzi czekamy w piątek w godzinach od 19.00 do 22.00. W tytule wiadomości należy wpisać „KINO HELIOS”, a w treści odpowiedź, swoje imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania wraz z numerem telefonu. Wygrywają osoby, które prześlą do nas prawidłową odpowiedź jako 1, 7 12 i 16 w kolejności. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych w celu wyłonienia zwycięzców konkursu. Życzymy powodzenia.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe