Prezydent z absolutorium

  • 2.07.2018, 13:22 (aktualizacja 02.07.2018 13:24)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-07-02sesjarm.mp4
Rada miejska udzieliła prezydentowi Starachowic absolutorium z wykonania budżetu za 2017 rok. 14 radnych głosowało za, nikt nie zagłosował przeciw. 3 samorządowców wstrzymało się od głosu. Za były kluby radnych Prawa i Sprawiedliwości, Spółdzielczości i Wspólnot Mieszkaniowych oraz Radnych Niezależnych.

Od głosu wstrzymali się radni Zygmunt Andrejas, Paweł Kępa i Sylwester Kwiecień. Zwolennicy prezydenta podkreślali duży rozmach inwestycji w mieście, z kolei jego oponenci wskazywali na dysproporcje w ich lokalizacji.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zygmunt. Andrejas
Zygmunt. Andrejas 2.07.2018, 17:26
Doceniajac aktywność. Prezydenta w pozyskiwaniu środków i rozwój. Miasta nie mogłem glosować.. ZA..ze wzgledu na sposób wyceny i pośpiech w sprrdaży tylko jednemu nabywcy cześci. Targowiska. Miejskiego.

Pozostałe