W sobotę ruszą baseny pod chmurką

  • 5.07.2018, 13:01
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-07-05baseny.mp4
Pogoda sprzyja temu, by lokalne władze mogły już w najbliższy weekend zrealizować obietnicę otwarcia letnich basenów przy ulicy Szkolnej w Starachowicach. Infrastruktura jest już gotowa na przyjęcie pierwszej grupy miłośników wypoczynku nad wodą. Plenerowe obiekty będą czynne od najbliższej soboty od godziny 10.00.

Warto zarezerwować sobie czas na najbliższy weekend. Już w sobotę 7 lipca zostaną otwarte letnie baseny przy ul. Szkolnej. Na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji powstały dwa napowierzchniowe obiekty. Pierwszy o wymiarach 7,5x15 m i głębokości około 60 cm jest przeznaczony dla dzieci. Drugi, dedykowany jest dorosłym i młodzieży, o wielkości 12,5x25 metrów i głębokości 120 cm.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Koszt całego przedsięwzięcia to około 950 tys. zł. Baseny będą czynne do końca sierpnia codziennie w godzinach od 10.00 do 18.00. Jeżeli pogoda dopisze pod uwagę brane jest przedłużenie ich funkcjonowania na wrzesień.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe