Kolizja na wiadukcie, potrącenie przy Pasterniku

  • 5.07.2018, 13:03 (aktualizacja 05.07.2018 13:52)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-07-05wypadki.mp4
Środa była trudnym dniem na starachowickich drogach. W kolizji, do której doszło na wiadukcie z winy 23 - letniego kierowcy, poważnemu zniszczeniu uległ pojazd marki toyota avensis. Kilka godzin później na dolnym odcinku ulicy Radomskiej przy zalewie Pasternik został potrącony pieszy, który przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Trafił do szpitala z poważnymi, ale nie zagrażającymi życiu obrażeniami.

Do kolizji, w której poważnie ucierpiało auto kierowane przez, respektującego przepisy drogowe, 34 – letniego starachowiczanina, doszło około godziny 9.00 na zbiegu ulicy kardynała Wyszyńskiego z aleją Armii Krajowej.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Trzy godziny później na ulicy Radomskiej w okolicy zalewu Pasternik 65 - latek najechał na 49 - letniego przechodnia, który zlekceważył przejście dla pieszych.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe