Robert Biedroń urzekł starachowiczan

  • 6.07.2018, 13:36 (aktualizacja 06.07.2018 15:03)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-07-06biedrondobry.mp4
Nieformalne, przyjacielskie i sympatyczne tak najkrócej można określić czwartkowe spotkanie Roberta Biedronia z mieszkańcami Starachowic. Na spotkanie z prezydentem Słupska w Agencji Rozwoju Regionalnego przyszło ponad 100 osób. Politykowi towarzyszył prezydent Starachowic Marek Materek, który był współorganizatorem wydarzenia.

Między innymi o polityce, samorządzie i demokracji rozmawiał wczoraj ze starachowiczanami prezydent Słupska Robert Biedroń. Zainteresowanie spotkaniem z politykiem było bardzo duże. Wydarzenie przebiegło w formule luźnej rozmowy, w której aktywnie uczestniczył również prezydent Starachowic Marek Materek. Politycy podkreślali, że współpracują ze sobą od początku kadencji. Poznali się dzięki wspólnej znajomości z posłanką do do PE Różą Thun.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Druga część spotkania przeznaczona była na pytania od mieszkańców. Tematy były różne. Robert Biedroń głównie zwracał uwagę na problemy, które trapią mieszkańców małych i średnich miast.

Spotkanie zostało połączone z promocją książek autorstwa i współautorstwa Roberta Biedronia „Włącz demokrację” oraz „Pod prąd”.

 


 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stokrotka
Stokrotka 11.07.2018, 13:51
Po co nam ten pederasta w Starachowicach. Pan prezydent nie powinien chwalić się znajomością z panią Tun, która każe ukarać Polskę i występuje w niemieckim filmie szkalującym Polskę. Będę głosować na innego kandydata na prezydenta, a miało być inaczej.

Pozostałe