Zmiana dyrektorów w „dwójce” i „szóstce”

  • 11.07.2018, 13:20
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-07-11dyrektorki.mp4
Agnieszka Samsonowska i Renata Topolska to nowe dyrektorki starachowickich podstawówek. Od września pokierują szkołami numer 2 i 6. Obie panie opowiedziały nam o wyzwaniach jakie czekają ich w nowym roku szkolnym w związku z reformą oświaty.

Zmienia się kierownictwo dwóch starachowickich szkół podstawowych. W związku z odejściem na emeryturę Krystyny Karkochy i Alfredy Kiełek władze miasta ogłosiły konkursy na stanowiska dyrektorów Szkoły Podstawowej nr 2 i 6. Jest już rozstrzygnięcie postępowań.


Nowa dyrektor „szóstki” Renata Topolska jest nauczycielem dyplomowanym z 31 letnim stażem pracy. Posiada kwalifikacje do nauczania religii, wychowania do życia w rodzinie, doradztwa zawodowego, a także do pracy w bibliotece.
 

Agnieszka Samsonowska, która od 1 września pokieruje Szkołą Podstawową nr 2 jest nauczycielem dyplomowanym z 12 letnim stażem pracy. Posiada kwalifikacje do nauczania historii, wiedzy o społeczeństwie, wiedzy o kulturze.

Nowe szefowe starachowickich placówek omawiały najbliższe zamierzenia z władzami miasta. Poruszano m.in.: temat budowy obiektu lekkoatletycznego przy SP 2 i dodatkowych pomieszczeniach w SP6.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe