Budowa wiaduktu w Starachowicach Zachodnich pod znakiem zapytania

  • 12.07.2018, 13:06 (aktualizacja 12.07.2018 14:23)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-07-12wiadukt.mp4
Za ponad 65 mln zł chce wybudować wiadukt w Starachowicach Zachodnich konsorcjum dwóch firm z Łodzi i Wąchocka. Podmiot jako jedyny zgłosił się do przetargu na realizację tego zadania. Koszty trzykrotnie przekraczają założoną przez samorząd realizację przedsięwzięcia. Czy w związku z tym wykonanie tej inwestycji będzie możliwe?

Jedna oferta wpłynęła na ogłoszony przez Zarząd Dróg Powiatowych przetarg związany z rozbudową drogi powiatowej Starachowice – Lubienia. W ramach inwestycji planowane jest wykonanie przejścia drogowego nad linią kolejową w ciągu ulicy Radomskiej w Starachowicach. Zadanie ma zostać zrealizowane w systemie zaprojektuj i wybuduj. Oferta Konsorcjum firm Mosty Łódź S.A. i Budromost Starachowice opiewa na 65 mln. 223 tys. zł. 

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe