Budują kolejne boisko przy ul. Szkolnej

  • 18.07.2018, 14:06
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-07-18boisko.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ma być jednym z najnowocześniejszych w regionie i służyć zarówno sportowcom juniorom, jak i seniorom - mowa o nowym, pełnowymiarowym boisku do piłki nożnej przy ul. Szkolnej. Obiekt ze sztuczną nawierzchnią powstaje na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Ma zostać oddany do użytku w październiku.

Ruszyła budowa boiska przy ul. Szkolnej. Obiekt za prawie 2 mln 900 tys. zł buduje firma InterHall z Katowic. Infrastruktura sportowa ma być gotowa do końca września.
 

Pomysł władz na udostępnienie boiska dla szerszej grupy odbiorców zakładał porozumienie z samorządem powiatowym. W jego ramach obiekt miał być udostępniany dla uczniów pierwszego i drugiego Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołów Szkół Zawodowych nr 1 i 3.

 

Prezydent Marek Materek nie kryje zdziwienia decyzją rady powiatu o odstąpieniu od wcześniej ustalonych zasad współpracy.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe