Część Szlakowiska sprzedana

  • 20.07.2018, 13:15 (aktualizacja 20.07.2018 13:41)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-07-20szlakowisko.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gmina Starachowice sprzedała część Szlakowiska. Działkę pomiędzy placem rekreacyjnym a budynkiem Zakładu Energetyki Cieplnej kupił prywatny inwestor. W ciągu miesiąca okaże się co na niej powstanie.

Za 1 mln 530 tys. zł została sprzedana część działki przy ul. Na Szlakowisku. Powierzchnia nieruchomości to 0,4 ha. Jej nabywcą jest spółka z holdingu Nalepa Capital Trust, specjalizującego się m.in. w budowie obiektów handlowych, usługowych, biur, mieszkań i magazynów.

Pieniądze ze sprzedaży zostały rozdysponowane na wniosek prezydenta przez radnych miejskich już w marcu. Środki zarezerwowano m.in.: na budowę nowego boiska przy ul. Szkolnej, budowę 300 metrowego odcinka ul. Polnej oraz niemal 200 metrowego fragmentu ul. Osiedlowej, a także zakup i montaż monitoringu na cmentarzach komunalnych przy ulicach Polnej, Zgodnej i Radomskiej oraz na budynku administracyjnym. To również z tych pieniędzy zaplanowano zakup wielkanocnych iluminacji, które stanęły wiosną przy alei Armii Krajowej. Nowy właściciel działki na Szlakowisku w ciągu miesiąca ma poinformować, jaką konkretnie inwestycję zrealizuje.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec
mieszkaniec 21.07.2018, 21:10
A gdzie Plan Zagospodarowania Przestrzennego? to Urzad powinien okreslic!!!

Pozostałe