Termomodernizacja starachowickich placówek oświatowych w pełni

  • 23.07.2018, 14:18
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-07-23temomodernizacja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Trwają prace termomodernizacyjne starachowickich szkół i przedszkoli. Roboty prowadzone na terenie kompleksu edukacyjnego na osiedlu południe wraz dyrektorami placówek wizytowały władze miasta. Padły deklaracje, że mimo nieprzychylnej pogody ostatnich tygodni opóźnień nie będzie i 3 września uczniowie będą mogli rozpocząć rok szkolny.

Trwają prace termomodernizacyjne wspólnego budynku Przedszkola Miejskiego nr 10, Szkoły Podstawowej nr 13 i Gimnazjum nr 4. Kompleksowa modernizacja placówek rozpoczęła się w kwietniu. Prace prowadzi Zakład Remontowo – Budowlany Roman Olszowy.

Prowadzone prace mają przynieść zarówno oszczędności związane z utrzymaniem budynku, jak i podnieść komfort pracy i nauki w placówkach. Zaawansowanie robót zrelacjonowali dyrektorzy jednostek.

W spotkaniu wzięli udział radni miejscy Jarosław Nowak, Piotr Babicki i Krzysztof Zuba. Część samorządowców wyrażała zaniepokojenie co do terminowego zakończenia prac.

Zdaniem wykonawcy mimo uciążliwych opadów deszczu roboty postępują zgodnie z harmonogramem.


 

 


 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe