Otwarte Strefy Aktywności z opóźnieniem

  • 24.07.2018, 14:10
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-07-24osy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Oddala się budowa tzw. Otwartych Stref Aktywności. Można powiedzieć, że przedsięwzięcie ma przysłowiowego pecha. Najpierw gminie nie udało się na nie uzyskać wnioskowanego dofinansowania ze środków unijnych, a teraz ogłoszony przetarg przebiegł nie po myśli samorządowców z powodu zbyt wysokich cen.

W październiku w Starachowicach miały powstać Otwarte Strefy Aktywności. Termin ten jednak ulegnie przesunięciu, ponieważ przetarg na realizacje zadań na terenach szkół podstawowych nr 6 i 11, przy zbiegu ulic Makowej i Sadowej oraz przy ul. Na Szlakowisku został unieważniony. Zainteresowane realizacją inwestycji były tylko dwie firmy, a ich oferty były zbyt drogie.

W ramach inwestycji planowana jest modernizacja jednego istniejącego placu zabaw oraz budowa nowego palcu zabaw, siłowni plenerowej i parku linowego.

 


 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe