PAKS musi wrócić do Starachowic

  • 24.07.2018, 14:15
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-07-24paks.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prawie 2 tysiące podpisów pod petycją do Ministra Zdrowia zebrali członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Pacjentów z Chorobami Serca i Układu Krążenia „EkoSerce”. Społecznicy chcą przywrócenia w Starachowicach Polsko Amerykańskich Klinik Serca. Do tej pory poparcia inicjatywie udzielili mieszkańcy Skarżyska-Kamiennej, Bliżyna i Starachowic.

Pod hasłem „Ratujmy nasze serca” Stowarzyszenia Pacjentów z Chorobami Serca i Układu Krążenia „EkoSerce” prowadzi zbiórkę podpisów pod petycją do Ministra Zdrowia. Celem akcji jest wywarcie społecznego nacisku na decydentach odpowiadających za kształt publicznej służby zdrowia. Działacze walczą o przywrócenie w Starachowicach Polsko-Amerykańskich Klinik Serca jako podmiotu działającego w ramach tzw. sieci szpitali.

 

Członków Stowarzyszenia aktywnie wspiera w walce posłanka Platformy Obywatelskiej Marzena Okła-Drewnowicz.
 

Działacze zapowiadają dalszą zbiórkę podpisów w obronie PAKS. W najbliższych planach organizacji jest wizyta w Ostrowcu Świętokrzyskim. Planowane są odwiedziny we wszystkich świętokrzyskich powiatach oraz powiatach ościennych naszego województwa.

 

Członkowie Stowarzyszenia podkreślają, że planują długą batalię, aby PAKS wrócił do Starachowic.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe