Zbliża się „Legenda Stara”

  • 27.07.2018, 12:33 (aktualizacja 27.07.2018 13:41)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-07-27legenda.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Powiat Starachowicki rozpoczął przygotowania do czwartej edycji imprezy motoryzacyjnej „Legenda Stara”. Wydarzenie zaplanowano na pierwszy weekend września, a zarazem ostatni weekend wakacji. W programie przewidziano jazdy sprawnościowe, paradę ulicami miasta i wyjątkowy wyścig z licznym udziałem starów.

Wyjątkowo okazale zapowiada się czwarta odsłona Zlotu Pojazdów Zabytkowych „Legenda STAR- a”. Organizowana przez samorząd powiatowy impreza będzie trwała 2 dni. Zaplanowano ją na 1 i 2 września. Tegoroczna edycja wydarzenia będzie związana z 70-rocznicą powstania Fabryki Samochodów Ciężarowych „Star” oraz 30-leciem występu naszych ciężarówek w Rajdzie Paryż-Dakar.


 

Jednym z głównych celów imprezy jest promocja niegdyś znanej w całej Polsce i poza jej granicami ciężarówki star produkowanej w Starachowicach. Równie ważne jest upamiętnienie rajdowych tradycji naszego miasta.


 

Planowane są dwa panele dyskusyjne. Pierwszy zostanie poświęcony zagadnieniu „Co Star dał polskiej motoryzacji?”. Druga z dyskusji będzie miała charakter wspomnieniowy.


 


 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe