Orędownicy Klinik Serca poprosili o wsparcie radnych miejskich

  • 31.07.2018, 12:21 (aktualizacja 31.07.2018 15:54)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-07-31ekoserce.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Stowarzyszenie EkoSerce walczące o powrót Polsko - Amerykańskich Klinik Serca do Starachowic, szukało ostatnio wsparcia u rady miejskiej. Na jej forum wystąpiła wiceprezes organizacji Joanna Matysek prosząc samorządowców o wyrażenie solidarności na piśmie i wysłanie dokumentu do decydentów. Przy okazji wywołała długą dyskusję, która w dużej mierze dotyczyła wskazywania winnych wyprowadzki Klinik z naszego miasta.

Stowarzyszenie Pacjentów z Chorobami Serca i Układu Krążenia „EkoSerce” w Starachowicach nie daje zapomnieć o sobie i swojej godnej podziwu walce o powrót do naszego miasta Polsko - Amerykańskich Klinik Serca. Działacze za pośrednictwem mediów informują opinię publiczną o swoich działaniach chcąc, by jak najszersze grono osób zapoznało się z problemem niedostatecznej opieki nad pacjentami, po zakończeniu działalności przez Kliniki. Organizacja szukała ostatnio pomocy u radnych miejskich.

 

Długa dyskusja, jaka wywiązała się po apelu o sporządzenie przez radę pisma solidarności ze Stowarzyszeniem, była w dużej mierze powrotem do przeszłości, w tym szukaniem winowajców.

 

Prezydent Marek Materek stwierdził, że nie zamierzał zabierać głosu zanim nie będzie dysponował konkretami, ale został sprowokowany treścią wypowiedzi radnych.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stokrotka
Stokrotka 31.08.2018, 10:04
Wszyscy Radni powinni wesprzeć powrót Polsko Amerykańskich Klinik Serc.Proszą o to mieszkańcy Starachowic.

Pozostałe