Starachowicka firma na międzynarodowych targach

  • 6.09.2018, 15:14 (aktualizacja 06.09.2018 15:22)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-09-06autobox.mp4
Do niedzieli na terenie Targów Kielce trwa Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Wśród prezentowanych nowości ponad 600 firm z 27 krajów świata możemy napotkać także starachowickie akcenty. Jednym z nich jest stoisko firmy Autobox Innovations specjalizującej się w modernizacji samochodów na potrzeby sił zbrojnych.

Uczestnicy Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego mogą zobaczyć 3 egzemplarze nowoczesnego sprzętu przygotowanego przez Autobox Innovations jako propozycja dla polskiej armii. Są to zmodernizowana wersja samochodu Honker MAX, skrzyniowy STAR 266 M2 z automatyczną skrzynią biegów oraz unowocześniony STAR 266 M2 z nadwoziem warsztatowym i żurawiem.

 

Jak mówi wiceprezes firmy Autobox Krzysztof Siekański wyposażenie samochodu STAR 266 M2 w automatyczną skrzynię biegów to wymóg obecnych czasów.

 

Z kolei zmodernizowana wersja samochodu Honker stanowi wyjście naprzeciw oczekiwaniom polskiego wojska.

 

Proponowana przez Autobox modernizacja pojazdu obejmuje również poszerzenie i wydłużenie nadwozia w stosunku do pierwowzoru.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe