Kierowcy już odczuwają skutki zamkniętego przejazdu PKP na Dolnych

  • 10.09.2018, 13:05 (aktualizacja 10.09.2018 14:00)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-09-10przejazd.mp4
Zapowiadane utrudnienia w podróżowaniu po naszym mieście stały się faktem. W niedzielę w związku z remontem całkowicie zamknięto przejazd kolejowy w Starachowicach Zachodnich. Będzie nieczynny aż do 16 września. Wszystkich tych, którzy będą się chcieli dostać, lub wyjechać z południowej części miasta, czeka wojna nerwów.

Nie ma się co oszukiwać, nadeszły trudne chwile dla wszystkich zmotoryzowanych mieszkańców Starachowic i przyjezdnych. W związku z remontem torów na trasie Skarżysko-Kamienna – Sandomierz, w niedzielę aż na 8 dni zamknięto przejazd kolejowy w Starachowicach Zachodnich. Trwają prace mające ułatwić podróż pasażerom pociągów, natomiast zmotoryzowani, póki co, mocno dostają w kość. Dziś już od rana wszyscy ci, którzy chcieli wyjechać z osiedla Południe do pracy, urzędów, czy szkół lub dotrzeć do tej części miasta, szukali alternatywnych tras, powiększając panujące na nich korki. Przed kierowcami jeszcze 6 ciężkich dni. Kolej zapowiedziała, że otworzy przejazd 17 września.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe