Kolej zapewnia, że otworzy przejazd w terminie

  • 12.09.2018, 14:39
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-09-12remontprzejazdu.mp4
Trwają prace na przejeździe kolejowym w Starachowicach Zachodnich, które zaskutkowały całkowitym zamknięciem szlabanów. Południowe rejony zostały w związku z tym niemal odcięte komunikacyjnie od reszty miasta. Utrudnienia mają potrwać do 16 września i na dzień dzisiejszy PKP Polskie Linie Kolejowe zapewniają, że ten termin będzie dotrzymany.

Trwa remont na przejeździe kolejowym przy ulicy Radomskiej w Starachowicach Zachodnich, który spowodował duże utrudnienia w komunikacji między południową, a północną częścią miasta. Kierowcy zdążyli się już oswoić z widokiem nieczynnych rogatek, ale to z pewnością nie zmniejszyło ich irytacji wywołanej staniem w korkach i kalkulowaniem, jakimi bocznymi trasami najszybciej dotrzeć do domu. Robotnicy na przejeździe pracują w tempie, który niepokoi znawców tematu. W najważniejszym punkcie, czyli na trasie przejazdu samochodów, nadal nie ma nowych podkładów kolejowych. PKP Polskie Linie Kolejowe informują jednak, że póki co nie widzą powodów do opóźnień inwestycji.

 

Prace na starachowickim przejeździe są częścią dużej inwestycji polegającej na przebudowie linii ze Skarżyska - Kamiennej do Sandomierza.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe