Widać przyspieszenie prac na przejeździe

  • 13.09.2018, 15:29 (aktualizacja 13.09.2018 15:38)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-09-13przejazd2.mp4
Wzrasta tempo robót remontowych na przejeździe kolejowym w Starachowicach Zachodnich. W porównaniu do tego, co wczoraj zaobserwowała nasza kamera, widać wyraźny postęp w efektach prac, a także w ilości pracujących na miejscu osób.

Na torze od strony południowej położono już kluczowe dla komunikacji płyty korytowe, które umożliwią przejazd samochodom. Jednak to jeszcze nie finalizuje tej części inwestycji. Ponadto takie same prace trzeba będzie wykonać także na torze północnym. Tymczasem do deklarowanego przez PKP Polskie Linie Kolejowe terminu zakończenia robót i otwarcia przejazdu zostały tylko 3 dni. Pytanie, czy wykonawca zdąży do tego czasu, pozostaje otwarte.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe