Zmiany dla klientów MZK

  • 14.09.2018, 15:07
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-09-14zec_mzk.mp4
Dobiega końca łączenie Zakładu Energetyki Cieplnej z Miejskim Zakładem Komunikacyjnym. Pierwszym jego odczuwalnym dla mieszkańców efektem jest przeniesienie Biuro Obsługi Klienta miejskiego przewoźnika do siedziby ZEC przy ul. Na Szlakowisku.

Wszystko wskazuje na to, ze 28 września nastąpi formalne połączenie Zakładu Energetyki Cieplnej z Miejskim Zakładem Komunikacyjnym. Oznacza to nie tylko formalną zmianę pracodawcy dla pracowników spółki komunikacyjnej, ale także zmiany dla pasażerów.

 

Według prezesa ZEC Marcina Pochecia miana lokalizacji Biura Obsługi Klienta MZK z ul. Radomskiej na Na Szlakowisku będzie korzystna dla pasażerów.
 

Biuro Obsługi Klienta będzie czynne codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 14.30, a w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach 8.00 - 16.00.

 

Nie ma natomiast planów w zakresie zmiany lokalizacji bazy MZK.


 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe