Termomodernizacja z opóźnieniem

  • 14.09.2018, 15:08
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-09-14sp13.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jednak z opóźnieniem zakończą się prace termomodernizacyjne starachowickich placówek oświatowych. Dwóch z sześciu obiektów nie udało się przygotować na przyjęcie dzieci wraz rozpoczęciem roku szkolnego. W pozostałych dzieci uczą się mimo trwających prac.

Uczniowie i przedszkolaki z kompleksu edukacyjnego na osiedlu Południe wrócili do swoich placówek, mimo że na ich terenie nadal prowadzone są prace termomodernizacyjne. Mniej szczęścia mieli ich koledzy z Przedszkoli Miejskich nr 2 i 11. Zamiast na ulicę Oświatową i Górną rodzice dowożą ich na zajęcia do kompleksu edukacyjnego przy ul. Leśnej.


 

Jak informuje prezydent MM roboty dociepleniowe na terenie Przedszkola Miejskiego nr 10, Szkoły Podstawowej nr 13 oraz Gimnazjum nr 4 mają zakończyć się w ostatnim tygodniu września.


 

Dzieci z Przedszkoli Miejskich nr 2 i 11 mają wrócić do swoich placówek wraz z początkiem października.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe