Komitet Marka Materka proponuje przenosiny ZSZ nr 3 do pobliskiego gimnazjum

  • 21.09.2018, 14:57 (aktualizacja 21.09.2018, 15:32)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-09-21materekozsznr3.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Komitet wyborczy Marka Materka ma pomysł związany z majątkiem należącym do powiatu starachowickiego. Proponuje przeniesienie Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 z ulicy Szkolnej do budynku Gimnazjum nr 3 przy ulicy Leśnej. Opuszczona siedziba miałaby być wyburzona tak samo, jak sąsiadująca z nią hala sportowa. To dość zaskakująca oferta w kontekście zabiegów powiatu o pieniądze na budowę nowej hali.

Kandydujący na prezydenta Starachowic Marek Materek i jego komitet wyborczy wychodzi z kontrowersyjną propozycją do władz powiatu. Chodzi o budynek ZSZ nr 3 oraz pobliskiej hali sportowej, którą powiat chce zastąpić nowym budynkiem licząc na uzyskanie dotacji z ministerstwa sportu. Tymczasem gmina proponuje przeprowadzkę szkoły.

 

Opuszczony przez ZSZ nr 3 budynek miałby zostać wyburzony.

 

Jak dodaje Marek Materek powiat starachowicki już od dawna wie o jego ofercie.

 

Członkowie komitetu Marka Materka uzasadniali pomysł przeniesienia szkoły zawodowej do budynku gimnazjum hasłem zgodnej współpracy między gminą a powiatem.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe