Czwórka starachowiczan straciła życie na polskich drogach

  • 24.09.2018, 14:57
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-09-24wypadki.mp4
Ubiegły tydzień był jednym z najtragiczniejszych pod względem nieszczęśliwych zdarzeń drogowych, w których śmierć ponieśli mieszkańcy naszego miasta. Pod Wierzbicą życie stracili kobieta i mężczyzna, natomiast w pobliżu Opoczna zginęły dwie starachowiczanki. Do obu wypadków doszło w czwartkowy poranek.

Miniony czwartek zapisze się jako czarna karta w historii naszego miasta. Tego dnia cztery osoby z naszego powiatu poniosły śmierć na drodze. W zderzeniu samochodu osobowego, motocykla i lawety w miejscowości Wójcin na drodze krajowej nr 74 zginęły dwie kobiety w wieku 64 I 69-lat.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

W wypadku na drodze krajowej nr 744 między Wierzbicą a Radomiem śmierć ponieśli 60-letnia kobieta i 57-letni mężczyzna. Zderzyły się tam BMW i ciężarówka.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe