Pasaż Staffa na finiszu

  • 26.09.2018, 11:57 (aktualizacja 26.09.2018 13:06)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-09-26pasaz.mp4
Dobiega końca modernizacja Pasażu Staffa. W wyniku prac rozbudowano ciąg pieszo-rowerowy na długości około 400 metrów. Zamontowano nowe oświetlenie oraz elementy małej architektury. Inwestycja kosztowała niemal 2 mln zł

Kończy się przebudowa ulicy Leopolda Staffa w Starachowicach. Na odcinku od alei Armii Krajowej do ulicy Słonecznej powstał przyjazny i cieszący oczy użytkowników deptak oraz ścieżka rowerowa. Prace prowadziła firma Drogmar.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Przebudowa pasażu była możliwa dzięki dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego, które wyniosło1 mln 675 tys. zł.

 


 


 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe