40 lat Towarzystwa Przyjaciół Starachowic

  • 1.10.2018, 13:54 (aktualizacja 01.10.2018 13:57)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-10-01tps.mp4
Uroczystym „Wieczorem Starachowickim” Towarzystwo Przyjaciół Starachowic upamiętniło swój jubileusz. Organizacja działa na rzecz kultywowania i popularyzacji dziejów miasta już 40 lat. Swoje urodziny świętowała w Spółdzielczym Domu Kultury.

Wspomnieniowa prezentacja, nadanie Honorowych Wyróżnień oraz wiele życzeń i gratulacji złożyły się na jubileusz 40-lecia Towarzystwa Przyjaciół Starachowic. Wraz z działaczami stowarzyszenia w Spółdzielczym Domu Kultury spotkali się jego sympatycy, przyjaciele oraz przedstawiciele lokalnych władz, instytucji i organizacji. Zebranych powitał prezes organizacji Adam Brzeziński. Następnie zaprezentowano multimedialny pokaz archiwalnych fotografii kart historii Towarzystwa. Z okazji jubileuszu przyznano wyróżnienia. Karty honorowego członkostwa trafiły do Marka Materka, Edwarda Płusy oraz nieobecnego Aleksandra Pawelca. Tytułem honorowego prezesa Towarzystwa Przyjaciół Starachowic wyróżnić Józefa Kowalskiego.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

 

Muzycznym prezentem dla członków stowarzyszenia były prezentacje Julii Dudek oraz Teatru Muzycznego nad Kamienną „Starachowianie”.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe