Prawo i Sprawiedliwość walczy o miasto, powiat i województwo

  • 2.10.2018, 15:29
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-10-02konwencjapis.mp4
Prawo i Sprawiedliwość ujawniło swoje wyborcze plany. Na wczorajszej konwencji zaprezentowało kandydatów na radnych gminnych, miejskich, powiatowych i wojewódzkich. Nie zmieniło swoich deklaracji odnośnie urzędu prezydenta Starachowic. Nie wystawia własnego kandydata, tylko popiera ubiegającego się o reelekcję Marka Materka.

Wczorajsze popołudnie było czasem wyborczej prezentacji komitetu Prawa i Sprawiedliwości. Konwencja odbyła się pod gołym niebem na starachowickim Rynku z udziałem m.in. posła Krzysztofa Lipca, radnego sejmiku świętokrzyskiego Andrzeja Prusia oraz starosty Danuty Krępy, która otworzyła spotkanie, przedstawiła program, a następnie kandydatów do rad gmin, powiatu, miasta oraz Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

 

Liderami list PiS do Rady Miejskiej w Starachowicach w czterech okręgach wyborczych są odpowiednio następujące osoby: Mariusz Zaborski, Dariusz Lipiec, Marta Zięba i Monika Nowak. Na pierwszych miejscach list do Rady Powiatu w Starachowicach figurują w okręgu nr 1 - Danuta Krępa, w okręgu nr 2 - Joanna Główka, w okręgu nr 3 – Mirosław Wojciechowski i w okręgu nr 4 - Przemysław Czaja. O mandat radnego sejmiku z terenu naszego powiatu ubiega się Andrzej Pruś.

 

Krzysztof Lipiec, poseł i przewodniczący świętokrzyskich struktur PiS mówił o tym, jak cenną zdobyczą demokracji są wybory samorządowe.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe