Mamy dla Was bilety do kina

  • 5.10.2018, 15:27
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Mamy dla Was bilety do kina
Jesień sprzyja seansom filmowym, a my rozdajemy zaproszenia do kina Kina Helios. Zapraszamy do wspólnej zabawy, w której do wygrania są bilety na dowolnie wybrany film. Podwójnymi wejściówkami nagrodzimy 4 osoby.

Aby je zdobyć należy podać imię i nazwisko reżysera wchodzącego na ekrany kin filmu „Serce nie sługa”. Prawidłową odpowiedź należy wysłać na adres [email protected]rachowice.pl. Na zgłoszenia zawierające imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania wraz z numerem telefonu uczestnika czekamy w piątek w godzinach od 19.00 do 22.00. W tytule wiadomości należy wpisać „KINO HELIOS”. Wygrywają osoby, które prześlą do nas prawidłową odpowiedź jako 2, 7, 9 i 13 w kolejności. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych w celu wyłonienia zwycięzców konkursu. Życzymy powodzenia.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe