Starosta Danuta Krępa o ostatnich osiągnięciach i wyzwaniach powiatu

  • 5.10.2018, 15:28
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-10-05starosta.mp4
Dwa ronda, w tym jedno w całości na koszt powiatu i zmodernizowane drogi na terenie gmin kosztem wielu milionów złotych- to ostatnie osiągnięcia samorządu powiatowego w zakresie poprawy lokalnej komunikacji. Wyzwaniem nadal pozostaje budowa wiaduktu nad torami w Starachowicach Zachodnich oraz sprzedaż starego szpitala i dawnej siedziby starostwa powiatowego.

Na ostatniej konferencji prasowej starosta Danuta Krępa zwróciła uwagę na wybrane aspekty pracy działalności samorządu powiatowego na rzecz lokalnej społeczności. Mówiła o sukcesach, ale i wyzwaniach. Do osiągnięć zaliczyła poprawę warunków komunikacyjnych w Starachowicach oraz gminach powiatu starachowickiego.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

 

Starosta podkreśliła, że teraz priorytetową inwestycją komunikacyjną dla powiatu jest budowa przejścia drogowego nad torami w Starachowicach Zachodnich.

 

Wyzwaniem pozostaje także gospodarka mieniem powiatowym. Duży kłopot stanowi budynek starego szpitala, który nie znalazł nabywcy mimo kilku przetargów. Starostwo liczy, że znajdzie się chętny do zakupu w drodze rokowań.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe