Pożar na Rogowskiego zgłosili lokatorzy zza wschodniej granicy

  • 5.10.2018, 15:34
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-10-05pozar.mp4
Wczorajszy pożar domu jednorodzinnego przy ulicy Rogowskiego w Starachowicach wyglądał bardzo groźnie. Na szczęście straty, choć dotkliwe, są tylko materialne. Spaliło się całe wyposażenie poddasza, ale nie ucierpiał nikt z ludzi, w tym lokatorzy z Ukrainy i Białorusi. To oni zaalarmowali straż pożarną.

Wczorajsze popołudnie dostarczyło mocnych przeżyć mieszkańcom ulicy Rogowskiego w Starachowicach. Pożar, który wybuchł w domu sąsiadującym z budynkiem wielorodzinnym w dawnej przychodni zdrowia, obserwowany z daleka mógł budzić niepokój, z powodu bardzo gęstego dymu długo unoszącego się nad tą częścią miasta. Dyżurny funkcjonariusz straży pożarnej przyjął zgłoszenie o pożarze o godz.15.30. Alarm wszczęli lokatorzy pochodzący z Ukrainy i Białorusi.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

 

Strażacy przeszukali gaszony budynek, na szczęście ofiar w ludziach nie było. Przyczyny pożaru badają specjaliści.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe