Kolejny fragment ul Polnej gotowy

  • 10.10.2018, 12:34 (aktualizacja 10.10.2018 14:26)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-10-10polna.mp4
Kończy się inwestycja związana z przebudową fragmentu ul. Polnej. Remont prawie 200 metrowego odcinka drogi od ul. Długiej wykonywała firma DROGMAR. Prace kosztowały 235 tys. zł. Inwestycję zrealizowano dzięki współpracy z mieszkańcami, którzy na rzecz budowy drogi przekazali część swoich działek.

Powoli przybywa przebudowanych fragmentów ulicy Polnej. Nową nawierzchnię z betonowej kostki brukowej uzyskał kolejny odcinek drogi położonej na osiedlu Brazylia. Finisz prac wizytowały władze miasta.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać


 

Aby mówić o pełnym remoncie ulicy Polnej konieczny jest jeszcze remont dwóch odcinków. Jeden z nich to droga dojazdowa do cmentarza przy ul. Polnej.


 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe