Termomodernizacja zmierza ku końcowi

  • 11.10.2018, 14:04 (aktualizacja 11.10.2018 14:14)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-10-11pm11.mp4
Kończy się trzeci etap termomodernizacji budynków użyteczności publicznej. Ostatnie korekty przechodzą siedziby Przedszkoli Miejskich nr 2 i 11. Gorzej sytuacja wygląda w kompleksie edukacyjnym na osiedlu Południe, gdzie nadal trwają główne roboty budowlane, a w placówkach nie zostało uruchomione ogrzewanie. Przegląd placówek po remontach rozpoczynamy od Przedszkola Miejskiego nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi.

Kończą się prace termomodernizacyjne Przedszkola Miejskiego nr 11 przy ul. Górnej. Obiekt zyskał zarówno na wyglądzie, jak i funkcjonalności. Inwestycja ma także generować oszczędności.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać


 

Termomodernizacja PM nr 11 kosztowała ponad 1 mln 300 tys. zł. Z przeprowadzonych prac cieszą się zarówno pedagodzy, jak i podopieczni placówki i ich rodzice.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe