Środa, 19.12.2018

Starosta wyjaśnia, wojewoda uspokaja

  • 12.10.2018, 14:54 (aktualizacja 12.10.2018 16:32)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-10-12podpis.mp4
Powiat Starachowicki ma otrzymać dotację z Rządowego Programu na Rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów na remont drogi Jagodne-Gadka. Formalne parafowanie umowy wywołało jednak konflikt pomiędzy stronami.

W Starostwie Powiatowym w Starachowicach miało dojść do podpisania umowy na przyznanie rządowego dofinansowania na przebudowę drogi powiatowej w gminie Mirzec. Wojewoda Agata Wojtyszek zaprosiła na to spotkanie media, jednak starosta Danuta Krępa nie widziała powodu, by dziennikarze byli obecni w momencie podpisania dokumentu. W rezultacie wojewoda opuściła budynek starostwa wraz z przedstawicielami mediów.

 

Wojewoda nie chciała komentować atmosfery spotkania, skupiła się na przyszłości inwestycji drogowej, która rysuje się optymistycznie.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe