Stypendia Odlewni Polskich dla uczniów ZSZ nr 2

  • 25.10.2018, 14:01 (aktualizacja 25.10.2018 14:06)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-10-25odlewnie.mp4
Odlewnie Polskie S.A. objęły programem stypendialnym trzech uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach. Działanie ma przynieść obopólne korzyści. Uczniowie poza profitami finansowymi mają zagwarantowane miejsca pracy w zakładzie oraz pomoc w dalszej edukacji. Odlewnie z kolei pozyskują w ten sposób swoich przyszłych pracowników.

Ufundowanie stypendiów dla uczniów ZSZ nr 2 w Starachowicach, to kolejny element współpracy Odlewni Polskich ze szkołą na Maja. Pierwszym jej elementem była organizacja uczniowskich praktyk w zakładzie. Następnie spółka objęła patronatem klasę o profilu mechatronicznym oraz ufundowała robota edukacyjnego. Teraz przyszedł czas na stypendia.

 

Stypendium ma charakter progresywny i jego wysokość będzie rosła z każdym rokiem szkolnym.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Madii
Madii 26.10.2018, 10:48
Brawo OPSA

Pozostałe