Powyborczy układ sił w samorządach

  • 30.10.2018, 13:56 (aktualizacja 30.10.2018 14:18)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-10-30rozmowa.mp4
Nie milkną komentarze na temat powyborczego przejęcia władzy w powiecie starachowickim przez koalicję radnych z komitetów Marka Materka, Razem dla mieszkańców-Porozumienie i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Wśród nich pojawiają się obawy o przyszłą współpracę między samorządami miasta i powiatu, a sejmikiem, w którym pewne zwycięstwo odniosło Prawo i Sprawiedliwość.

M.in. tematy możliwych konsekwencji takiego układu oraz ewentualnych zmian personalnych na stanowiskach wiceprezydentów Starachowic poruszyliśmy w „Rozmowie Tygodnia”, w której moim gościem był prezydent Marek Materek. Pełny wywiad wyemitujemy już o 17.30.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe