Stan powiatowej oświaty na jednej z ostatnich sesji w tej kadencji

  • 30.10.2018, 13:58 (aktualizacja 30.10.2018 14:11)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-10-30powiatoswiata.mp4
W porządku obrad ostatniej sesji Rady Powiatu w Starachowicach znalazła się informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w minionym roku szkolnym. Dla radnych była to jedna z ostatnich okazji do zabrania głosu w trakcie kończącej się powoli kadencji 2014 - 2018.

Sprawy oświatowe znalazły się w porządku obrad jednej z ostatnich sesji Rady Powiatu w Starachowicach. Temat zreferował Dariusz Seweryn, dyrektor Wydziału Edukacji,Kultury Fizycznej i Sportu w Starostwie Powiatowym w Starachowicach. Omówił m.in. wyniki tegorocznej matury.

 

Do maturalnych informacji odniósł się radny Cezary Berak. Zwracając uwagę na kłopoty, jakie od lat ma nasza młodzież ze zdawalnością matematyki, zaproponował zmiany w nauczaniu tego przedmiotu.

 

Radny Dariusz Dąbrowski poruszył kilka problemów związanych z finansowaniem przez rząd powiatowej oświaty.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe