Bezpłatne zwiedzanie Wielkiego Pieca

  • 2.11.2018, 12:29
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-11-02rurociag.mp4
W związku z zakończeniem remontu zabytkowego rurociągu na terenie Muzeum Przyrody i Techniki, który zrealizowano z ministerialnym dofinansowaniem, placówka zaprasza do bezpłatnego zwiedzania obiektów. Można to robić w wyznaczonych dniach. Do końca roku będzie ich jeszcze 24, pierwszy w niedzielę 4 listopada.

W starachowickim Muzeum Przyrody i Techniki zakończył się remont kolejnych elementów zabytkowego rurociągu. Prace zrealizowano z udziałem środków pozyskanych z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


Prace remontowe obejmowały m.in.: oczyszczenie i piaskowanie metalowych elementów instalacji. Cała inwestycja kosztowała ponad 200 tys. netto.


Realizacja prac z udziałem ministerialnych środków spowodowała, że placówka została zobligowana do bezpłatnego udostępnienia ekspozycji muzealnych w wyznaczonych dniach. Najbliższe bezpłatne wejścia przypadają na niedzielę 4.11 oraz wtorek i środę 6 i 7.11.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe