Chcesz bilet do kina? Weź udział w konkursie

  • 2.11.2018, 12:32 (aktualizacja 05.11.2018 08:52)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Chcesz bilet do kina? Weź udział w konkursie
Tradycyjnie na początku miesiąca rozdajemy zaproszenia do kina Kina Helios. Zapraszamy do wspólnej zabawy, w której do wygrania są 4 podwójne wejściówki na dowolnie wybrany film.

Aby je zdobyć należy podać nazwiska aktorów wcielających się w główne role w horrorze „Halloween”. Prawidłowe odpowiedzi należy wysłać na adres [email protected] Na zgłoszenia zawierające imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania wraz z numerem telefonu uczestnika czekamy w piątek w godzinach od 19.00 do 24.00. W tytule wiadomości należy wpisać „KINO HELIOS”. Wygrywają osoby, które prześlą do nas prawidłową odpowiedź jako 3, 8, 13 i 18 w kolejności. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie poprzez sms. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych w celu wyłonienia zwycięzców konkursu.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe