Zmarł Jerzy Jaworski

  • 6.11.2018, 12:41
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-11-06jaworski.mp4
Rodzina, bliscy i przyjaciele pożegnali Jerzego Jaworskiego – wieloletniego dyrektora Fabryki Samochodów Ciężarowych w Starachowicach, jednego z pierwszych prezesów Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice. Zmarł 31 października. Miał 79 lat. Został pochowany na cmentarzu parafialnym przy ul. Iłżeckiej.

Jerzy Jaworski ze starachowicką fabryka związany był przez ponad 2 dekady. Przez 15 lat pełnił funkcję jej dyrektora technicznego. Pod koniec lat 90-tych został jednym z pierwszych prezesów Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice. Był również wieloletnim, zasłużonym działaczem Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe