Rozmowa Tygodnia z posłem Krzysztofem Lipcem

  • 06.11.2018, 17:30
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
rozmowa_-_lipiec_krzysztof_hd.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Niedzielna dogrywka w wyborach samorządowych ostatecznie ukształtowała scenę polityczną w regionie świętokrzyskim. Choć Prawo i Sprawiedliwość wygrało w skali województwa, jednak na niższych szczeblach nie zawsze może się cieszyć ze zwycięstwa.

Jednym z przykładów jest tu powiat starachowicki, gdzie partia osiągnęła gorszy wynik, niż komitet wyborczy prezydenta Starachowic Marka Materka i zostało odsunięte od planowanej przez niego koalicji z PSL- em oraz Komitetem Razem dla Mieszkańców – Porozumienie. Komentując tę sytuację poseł Krzysztof Lipiec, przewodniczący wojewódzkich struktur PiS stwierdził, że najważniejsze jest dobro mieszkańców.

 

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe