Jarosław Olech po raz 17-ty mistrzem świata

  • 07.11.2018, 11:37 (aktualizacja 07.11.2018, 11:43)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-11-07wiking.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jarosław Olech zawodnik starachowickiego Klubu Sportowego Sportów Siłowych i Kulturystyki „Wiking” po raz 17 z rzędu wywalczył mistrzostwo świata w trójboju siłowym. Starachowiczanin podczas rywalizacji w szwedzkim Halmstad pokonał Rosjanina Siergieia Gaishnetca o 7,5 kg. Łącznie w całym trójboju wywalczył wynik 890 kg.

Jarosław Olech z klubu Wiking znów rozsławił nasze miasto i kraj. Stało się tak za sprawą wywalczenia przez sportowca 17 raz z rzędu tytułu mistrza świata w trójboju siłowym. Podczas rywalizacji w Szwecji w kategorii do 74 kg nasz zawodnik uzyskał łączny wynik 890 kg (w przysiadzie – 370 kg, w wyciskaniu leżąc – 210 kg i w martwym ciągu – 310 kg). Jarosław Olech swoim osiągnięciem wyrównał rekord Japończyka Hiroyuki Inaby, który również 17 razy stawał na najwyższym stopniu podium jako mistrz świata w trójboju siłowym.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe