Młodzi starachowiczanie wzięli udział w historycznej grze terenowej

  • 7.11.2018, 11:41 (aktualizacja 07.11.2018 13:03)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-11-07graterenowa.mp4
„Ku Niepodległej - Szary Strzelca Strój”- to hasło gry plenerowej, zorganizowanej przez Szkołę Podstawową nr 12 i III Liceum Ogólnokształcące dla uczniów starachowickich szkół. Na terenie Muzeum Przyrody i Techniki młodzież wzięła udział w zadaniach i konkursach, popularyzujących wiedzę o drodze Polski do odzyskanej 100 lat temu niepodległości.

Szkoła Podstawowa nr 12 oraz III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi zorganizowali wspólnie przedsięwzięcie, przybliżające uczniom starachowickich szkół historię odzyskania niepodległości przez Polskę. Na terenie Muzeum Przyrody i Techniki odbyła się gra terenowa pod hasłem „Ku Niepodległej - Szary Strzelca Strój”. W programie znalazły się zadania obejmujące zarówno poznawanie wydarzeń historycznych w niestandardowej formie, jak i zajęcia ruchowe.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe