Jarosław Olech podsumowuje swój start w mistrzostwach świata

  • 08.11.2018, 13:32 (aktualizacja 08.11.2018, 13:51)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-11-08olech.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nie opadają emocje związane z wywalczeniem przez Jarosława Olecha z klubu Wiking 17 z rzędu mistrzostwa świata w trójboju siłowym. Starachowiczanin łącznie wywalczył wynik 890 kg. O kulisach rywalizacji globu opowiedział nam przed kamerą. Na całą rozmowę, w której poruszamy nie tylko tematy sportowe zapraszamy już o 17:30.

Zwycięski team starachowickiego klubu Wiking wrócił już z rozgrywanych w Szwecji Mistrzostw Świata. 17-krotny mistrz Jarosław Olech w pierwszym oficjalnym wywiadzie przed nasza kamerą podsumował swój start. Mimo wywalczonego mistrzostwa jest z niego umiarkowanie zadowolony.

 

Ciężką pracę Jarosława Olecha włożoną w zdobycie mistrzostwa podkreśla jego szkoleniowiec Arkadiusz Staszewski, który prowadził treningi sportowca przez ostatnie pół roku.

 

Trener zwraca także uwagę na stres, który towarzyszy rywalizacji na tak wysokim szczeblu.

 

Wszystko wskazuje na to, że niedługo znów usłyszymy o zawodnikach Wikinga, którzy przygotowują się do kilku imprez rozgrywanych na przełomie listopada i grudnia. Będą to m.in.: mistrzostwa Europy.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe