Niepodległościowy koncert w Klubie Spółdzielczym „Wanacja”

  • 9.11.2018, 14:31 (aktualizacja 09.11.2018 14:51)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-11-09wanacja.mp4
Koncert pod hasłem „Dla Ciebie, Polsko” w wykonaniu Zespołu Estradowego „Patrol” był wyrazem zaangażowania Klubu Spółdzielczego „Wanacja” w Starachowicach, w obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Działający w ramach Klubu Seniora „Jarzębinka” artyści przygotowali widowisko słowno – muzyczne z wyborem pieśni patriotycznych oraz wierszy o tematyce narodowej.

Klub Spółdzielczy „Wanacja” uczcił 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez nasz kraj koncertem „Dla Ciebie, Polsko”. Artystycznych wrażeń dostarczył Zespół Estradowy „Patrol” działający w ramach Klubu Seniora „Jarzębinka”, a w atmosferę spotkania wprowadziła zebranych Halina Kępińska, kierownik Klubu „Wanacja”.

 

Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko - Własnościowej „Wanacja” Stanisław Bzymek dziękując za przygotowanie występu podkreślił też, że spółdzielczość ma duży wkład w pielęgnowanie polskości.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anistar
Anistar 12.11.2018, 12:41
Równolegle, odbył się koncert w SSM ul. Wojska Polskiego ,,Śpiewajmy razem dla NIEPODLEGŁEJ' w wykonaniu Nauczycielskiego Chóru Kameralnego CONCENTUS pod dyr. Krystyny Kowalczyk.
O tym nie pisze się w Polsce ponad podziałami.

Pozostałe