Ostatnia sesja rady miejskiej tej kadencji poświęcona 100-leciu niepodległości

  • 9.11.2018, 14:36 (aktualizacja 09.11.2018 15:00)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-11-09sesjarm.mp4
Piątkowe obrady Rady Miejskiej w Starachowicach zdominował temat 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Samorządowcy kadencji 2014-2018 zebrali się po raz ostatni by uczcić ten niepowtarzalny jubileusz. Wysłuchali historycznej prelekcji i oficjalnych przemówień oraz przyjęli okolicznościową rezolucję.

Radni Rady Miejskiej w Starachowicach w imieniu społeczności lokalnej uroczyście upamiętnili setną rocznicę odzyskania przez nasza Ojczyznę niepodległości po 123 latach niewoli. W przygotowanej z tej okazji rezolucji samorządowcy w szczególny sposób uczcili pamięć mieszkańców Starachowic, którzy przez okres ostatnich 100 lat poświęcali swoje życie i zdrowie za Ojczyznę.

 

Radni przypomnieli znaczące fakty z historii naszego miasta oraz złożyli deklarację zabiegania o dobrobyt naszej małej ojczyzny.

 

 

Akt został podpisany przez wszystkich radnych. Następnie głos zabrali uczestnicząca w obradach starosta Danuta Krępa oraz prezydent Marek Materek.

 

Obrady zakończył blok podziękowań za zaangażowanie w pracę samorządową. Pamiątkowe fotografie, listy gratulacyjne i kwiaty otrzymali radni, prezydent i jego zastępcy oraz pracownicy Biura Rady Miejskiej.

 

Cała relacja z dzisiejszej sesji Rady Miejskiej poniżej:

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe